Negatywny test ciążowy a mdłości i prawdopodobieństwo ciąży

Witam,minelo 16 dni od stosunku zabezpieczonego.Ostatnia miesiaczke mialam 19.01,kolejna powinnam dostac ok 13.02.Zrobilam dzisiaj rano test,wynik byl negatywny,ale mam mdlosci. Chociaz moga byc spowodowane stresem i zblizajacym sie okresem. Jakie jest prawdopodobienstwo, ze moge byc w ciazy?

Dzień dobry!

16 dni po stosunku testy dają zazwyczaj wiarygodny wynik. Dodatkowo jeśli używała Pani skutecznej antykoncepcji, prawdopodobieństwo ciąży właściwie nie istnieje.

Pozdrawiam!