Negatywny test ciążowy i brak miesiączki a nieregularne okresy

zrobiłam test wyszło że nie jestem w ciaży ...okresu nadal nie dostałam .... ale okres od początku mam nieregularny i mam nadzieję że dostano go póżniej... Mam dopiero 20 lat i jakiś rok temu kiedy byłam u ginekologa od tamtej pory nie byłam ponieważ zlecano mi USG macicy i zero wyjaśnień dlatego nie poszłam..

Witam serdecznie. Niestety nie jestem w stanie określić jaka była przyczyna zalecenia wspomnianego badania. Spóźniający się okres może oznaczać iż mamy do czynienia z wahaniami hormonalnymi.