Negatywny test ciążowy w dniu spóźniania miesiączki

Witam:) Bylam u lekarza ponad tydzień temu i powiedział ze mogę byc w ciazy ale mam potwierdzic za 9 dni. Zrobilam ten test i wyszedl negatywnie. Teraz miesiaczka mi sie spoznia 3 dzien zrobilam wczoraj test i znow negatywny. Czy to za szybko zeby wykryl ciaze. Pomóżcie

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Negatywny wynik prawidłowo wykonanego testu z dużym prawdopodobieństwem wyklucza ciążę.