Negatywny wpływ witaminy A+E na ciążę

Czy witamina A+E oraz wit PP a także urofuralginum mogą mieć neagtywny wpływ na dziecko w pierwszych 5 tygodniach ciązy? bardzo prosze o odpowiedź wizytę u ginekologa mam dopiero w sobotę

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Stosowanie Urofuraginum jest przeciwwskazane w pierwszym trymestrze ciąży. Nie można zatem wykluczyć negatywnego wpływu na płód. O szczegółach proszę porozmawiać z lekarzem ginekologiem podczas umówionej wizyty kontrolnej.