Negatywny wynik testu b-HCG

Witam.
Dostałam dzisiaj wyniki beta hcg i pisze mi na samym początku beta hcg <0.100mIU/ml. Czy to ciąża, jak tak to proszę mi powiedzieć, który to tydzień?

24 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie!

Pani wynik jest negatywny i oznacza, że nie jest Pani w ciąży. Jeżeli badanie było wykonane po 8-9 dniach od stosunku to wynik należy uznać za wiarygodny.

Pozdrawiam.