Nerwica i soki ciśnienia u 32-latki

witam serdecznie od 11 lat mecze się z nerwicą i już nie daje sobie z tym rady brak powietrza przyśpieszone tetno skoki ciśnienie lęk że zaraz coś m mi sie stanie bardzo sie boję mam dwoje wspaniałych dzieci kochającego męża wspaniałe życie tylko ze mną jest nie tak bardzo mi szkoda moich dzieci bo nie poświęcam im dużo czasu i skupiam się na sobie proszę o pomoc błagam

Witam,

Opisane przez Panią objawy muszą być dla Pani bardzo uciążliwe. Nie pisze Pani nic o korzystaniu z leczenia. Jeśli do tej pory nie próbowała Pani to zachęcam do kontaktu z lekarzem psychiatrą, który ustali dla Pani bezpieczne leczenie i do skorzystania z psychoterapii, która uzupełni leczenie farmakologiczne, wpłynie na poprawę samopoczucia i zabezpieczy Panią na przyszłość przed nawrotami.

Pozdrawiam
Ewa Czernik