Nerwowość, ból piersi a ciąża

mam lekkie nudności , może to być przez to że jestem doś przeziębiona, jestem trocę ospała ale tylko troche, w nocy wytrzymuje ze spaniem nawet do 1:00. pobolewają mnie piersi ale myśle że to przez owulację jestem także troche nerwowa , spałam z chłopakiem niby w dzień płodny ale jeszcze nie miałam śluzy i ryzyko ciąży było bardzo nikłe poza tym chłopak miał przezerwatywę, i dodam że mam biały śluz który jak wyschnie jest żółty a jeszcze nie mam śluzu płodnego. czy jest ryzyko zajścia w ciążę ?

Współżycie w okresie owulacji, bez skutecznego zabezpieczenia jest związane z ryzykiem ciąży ale jeśli prezerwatywa nie pękła to zabezpieczenie jest wystarczające. Nie rozumiem opisów senności, niewielkich nudności i ospałości- nie wiem jakie mają znaczenie diagnostyczne.

Sama odpowiedziała sobie Pani na zadane pytanie.
Ryzyko ciąży minimalne. W razie braku miesiączki test ciążowy, wynik negatywny konsultacja ginekologiczna diagnostyka zaburzeń miesączkowania.