Nerwowość i uzależnienie od komputera u 13-latka

Wspminałam o problemach syna 13 sto latka który nie chce chodzic do szkoły, On jest juz bardzo nerwowy i nie panuje nad emocjami , potrafi mówić w złosci okropne rzeczy. Mysle nad wizytą u psychiatry zanim szkoła zacznie robić swoje-obowiazek nauki.No i to uzaleznienie od komputera, jest to cos okropnego .

Dzień dobry,

Proszę również poszukać ośrodka/psychoterapeuty, który zajmuje się psychoterapią rodzinną / systemową i udać się na konsultację wraz z synem.