Neuropatia i niedwoład kończyn a błąd w terapii

Jestem po chemoterapi i radioterapi / tumor prawego pluca /. w tej chwili siedze na wozku inwalidzkim . Diagnoza - neuropatia . Niedowlad nog i prawej reki, lewa troche wladna. Mam ogromne bole , zwlaszcza w rekach. Od miesiaca ruch glowa / okolo 1 minuty / miesni na szyi po prawej stronie. Jak wiem jest to zadki przypadek. Mam pytania , - czy to jest mozliwe blad terapii - czy sa jakies leki lub ziolowe preparety do leczenia lub wstrzymania choroby , - czego moge sie jeszcze spodziewac ! - ???

Należy przeanalizować wyniki i dokumentację leczenia ONKOLOGICZNEGO.
WSKAZANA DALSZA Konsultacja NEUROLOGICZNA
Wiele leków stosowanych w chemioterapii może uszkadzać nerwy obwodowe...
Niestety często też występują NEUROPATIA PARANEOPLASTYCZNE,
czyli towarzyszące nowotworom...
Jak wyniki badań krwi ?
Może będzie wskazane MRI kręgosłupa szyjnego i głowy?
Konieczne leki przeciwbólowe , może z grupy leków stosowanych w leczeniu bólu neuropatycznego!