Nie mam miesiączki od 44 miesięcy - czy to coś poważnego?

Witam!
Mam problem, nie mam okresu, mimo iż nie jestem w ciąży, spóźnia się, a raczej nie występuje już od 44 miesięcy! Strasznie się boję, gdyż już tak kiedyś miałam na badaniu USG, wyszło, że mam powiększony jajnik, ale lekarz nie kazał się denerwować. Co robić, proszę o pomoc, czy to może być jakaś poważna choroba?
Dodam, że mam 22 lata i często w miejscach, gdzie jest dużo osób, mam zawroty głowy i nie mogę utrzymać równowagę!
Proszę o pomoc.

Dzień dobry!
Powinna Pani zgłosić się do ginekologa, w celu ustalenia przyczyny zatrzymania miesiączki. Tak długi okres nieobecności okresu może wynikać z poważnych zaburzeń hormonalnych.
Z poważaniem