Nie mam piersi i miesiączki. Co mi jest?

Niedawno skończyłam 20 l. Do tej pory nie dostałam miesiączki, nigdy jej nie miałam, mam białe upławy, nie boli mnie brzuch ani nie występują żadne objawy. Miałam robione kiedyś usg jamy brzusznej i lekarz powiedział, że jest wszystko ok.

I tu mój problem: mam bardzo małe piersi. Naprawdę mi przykro z tego powodu... Mam już tego dość.

Proszę o pomoc (nie wyglądam na te lata, co mam).

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie.

Nieobecność miesiączki w Pani wieku jest sprawą niepokojącą. Brak wzrostu piersi może mieć z tym związek. Aby stwierdzić przyczynę należy zgłosić się do lekarza ginekologa, który Panią zbada, zaleci badania dodatkowe (przede wszystkim badania poziomu hormonów). Proszę nie czekać - postawienie diagnozy i włączenie leczenia jest sprawą priorytetową.

Pozdrawiam serdecznie