Nie mogę utrzymać erekcji

Mam 26 lat. Od jakiegoś czasu spotykam się z dziewczyną i zaczęliśmy współżycie. Podczas pocałunkó i pieszczot mam erekcję, ale gdy ona tylko przestaje go pieścić i jak mam w nią wejść, to opada. Próbowaliśmy już 3 razy i za każdym razem tak samo. Nie wiem, czemu się tak dzieje. Dodam, że wcześniej często się mastubowalem i podczas niej była erekcja, ale też nietrwała ona długo, bo szybko dochodziłem. Czy może powinienem zażywać jąkieś tabletki na lepszą erekcję? Czy są może inne sposoby na utrzymanie dłuższej erekcji?
26 LAT ponad rok temu

Lek. Marcin Buczek

Szanowny Panie,

niestety, zbyt częsta masturbacja oraz stres nie wpływają dobrze na zdolności seksualne. Przyzwyczaił się Pan do szybkich i intensywnych bodźców, dlatego przerwy powodują u Pana osłabienie erekcji. Zaprzestanie masturbacji, wysypianie się, rozluźnienie powinno przynieść poprawę.