Nie mogę znależć oznaczeń

Mam 44 lata, jestem rok po mastektomii i po 6 cyklach chemioterapii. Obecnie biorę T*** i Z***. Węzeł chłonny usunięty, tylko jeden. Proszę o o pomoc w przetłumaczeniu diagnozy po operacji. C.A. DUCTAL infiltrante 1,5x 1,2 cm.IHQ.RE+/+++ RP++/+++, Cerb-B2. Mastectomia subcutanea dcha. +BSGC. Microcalcificaciones dispersas, hiperplasia intraductal florida. Byłam operowana w Hiszpanii i nie mogę znaleźć tych oznaczeń. Bardzo dziękuję za pomoc.
44 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie!

Rozpoznanie wskazuje na raka przewodowego piersi o niewielkim rozmiarze, ze słabo - dodatnimi receptorami dla estrogenów i progesteronu. Wykonano tzw. podskórną mastektomię. Oprócz tego w materiale tkankowym zmiany zwyrodnieniowe tkanki piersi (mikrozwapnienia, przerost wewnątrzprzewodowy).

Pozdrawiam serdecznie