Nie palę marihuany od dwóch miesięcy - czy test na obecność narkotyku może wyjść pozytywny?

Witam, mam pytanie. Jeżeli kiedyś paliłem 1,5 roku marihuanę i nie palę od 2 miesięcy - czy to wykryje mi na testach?

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam,

Tak długie i regularne palenie może odzwierciedlić się w testach. O ile krew czy mocz zapewne dadzą wynik ujemny, to test z włosa już niekoniecznie. Substancje psychoaktywne mogą być bowiem wykrywane nawet po kilku miesiącach od zażycia. W Pana przypadku, jeśli okres palenia był tak długi mogło dojść do kumulacji, co zwiększa szansę na wykrycie zażywania substancji.

Pozdrawiam.