Nie stosowanie plastrów antykoncepcyjnych a wodnisty śluz szyjki macicy

Witam... w poniedziałek 27.10 przestałam przyklejać plastry antykoncepcyjne gdyż chcemy starać się o drugie dziecko od tamtego dnia wspołżyłam średnio co dwa dni... od kilku dni mam kłucia w pachwinach i biały wodnisty śluz przy szyjce macicy która jest wysoko miekka i otwarta... czego mogą to być symptomy??? czy może to być wczesna ciąża ??

Aleksander Ropielewski

Nie są to typowe objawy ciąży. Sugeruję wizytę u ginekologa, który po przeprowadzeniu badania będzie mógł udzielić bardziej szczegółowej odpowiedzi lub wykonanie testu ciążowego.

Witam. Takie objawy najprawdopodobniej są wynikiem owulacji. Jest jeszcze za wcześnie aby odczuwała Pani jakiekolwiek objawy ciąży.