Nie umiem się cieszyć życiem

Dlaczego ja nie umiem się zabić, mam dziewczynę, która mnie kocha, ale ja tylko myślę o śmierci...

ponad rok temu

Paulina Witek Psycholog, Warszawa

Witam serdecznie,

Zadał Pan bardzo poważne i trudne pytanie, ponieważ nic więcej poza myślami samobójczymi o Panu nie wiemy. Odpowiedź na nie odnajdzie Pan dopiero po konsultacji lub nawet kilku spotkaniach z lekarzem. Z jakiegoś powodu przeżywa Pan ogromne załamanie, które wymaga konsultacji z psychiatrą. Myślenie o śmierci jest bardzo niepokojącym objawem, dlatego bardzo proszę, aby udał się Pan do takiego specjalisty.

Pozdrawiam