Nie widzę dobrze z daleka

Mam 17 lat i wydaje mi się, że coś jest nie tak z moimi oczami. Zauważyłam, że kiedyś miałam sokoli wzrok i wszystko widziałam z oddali, teraz jest coraz gorzej. Proszę o pomoc.
17 LAT ponad rok temu

Aleksandra Katarzyńska

Trudno mi Pani pomóc, gdyż opis dolegliwości jest mało rozbudowany. Może być wiele przyczyn pogorszenia widzenia. Od chorób ogólnoustrojowych, np. cukrzycy czy chorób tarczycy, po schorzenia samych oczu, jak np. rozwój wady wzroku, zespół suchego oka i inne. Proponowałabym wizytę u lekarza specjalisty, który po dokładnym zbadaniu Pani oczu, zaleci dalsze postępowanie.