Niechęć chłopaka do seksu

Mój chłopak nie chce sie ze mną kochac ani nie podejmuje tematu seksu gdy cos napomkne. Jesteśmy razem ponad 1,5 roku. Wczesniej robiliśmy to kiedy była okazja, on jest strasznie wstydliwy, siegał po alkohol w tych sytuacjach, ale było zawsze miło. Nie mieszkamy razem, nie spedzamy juz wspólnych nocy. Wiem, że on onanizuje sie ogladając odpowiednie strony internetowe. Czuje sie w tym okropnie. Nie wiem czy on ma kogos, czy ze mna cos nie tak, tylko co??? Nawet przytulenia wymuszam.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Zmiana zachowania Pani partnera bez wątpienia ma jakąś przyczynę. Sugeruję, by szczerze porozmawiała Pani z partnerem.