Niechęć u dziecka do spania w łóżeczku

moja 2,5miesieczna corka niechce spac w lozeczku.do 6 tygodnia spala bez problemu od 21 do 24-1 rano potem jej sie wszystko pomieszalo i budzi sie po 30min albo zaraz potym jak ja poloze. a ja juz jestem zmeczona tym ze spi z nami w lozku i zasypia na mojej klatce.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli w czasie dnia nie ma z małą problemów można wykluczyć chorobowe podłoże takiego zachowania. Warto wprowadzić dziecku tzw rytuały związane ze snem.