Niecodzienne objawy związane ze śluzem z pochwy u 18-latki

Witam. Jestem 18-letnia dziewczyną i od pewnego czasu zauwazylam u siebie niecodzienne objawy zwiazane z moim śluzem z pochwy. Jest on gesty i bialy nie tylko przed miesiaczka,ale caly czas, a ostatnio zauwazylam,ze jest on o lekko żółtej barwie, nie ma nieprzyjemnego zapachu,a jego konsystencja jest nie tyle co gesta,a (wiem,ze moze to zabrzmic dziwnie) : "glutkowata",- taka,że mogłabym ten śluz wziąć do ręki.... Prosze o odpowiedz i pozdrawiam.

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Jeśli ma Pani wątpliwości czy wszystko jest w porządku proszę się wybrać do ginekologa ( dokładna ocena przekracza możliwości internetowe). Pozdrawiam