Niedobór granulocytów a częste zachorowania na anginę

Witam!Mam problem z niedoborem granulocytów.Od kilku m-cy często choruję (angina,zapalenie pęcherza itd.).Dołączyły się bóle głowy,zawroty i zmęczenie.Mam niskie ciśnienie od dziecka. Morfologia: WBC 4,9 K/uL, LYM 2,6 K/uL, MID 0,6 K/uL i GRAN 1,7 K/uL. Zmartwiła mnie niska ilość GRAN (norma podana w wyniku to 2,5 - 5) Inne: RBC 4,37 M/uL, HGB 8mmol/L (podana norma 7,5-11), HCT 0,385 L/L, MCV 88,1 fL, MCH 1 831 amol/L, MCHC 20,8 mmol/L, RDW 0,133, PLT 196 K/uL. Czy powinnam się niepokoić?

proszę wykonać tzw rozmaz ręczny krwi - jest on bardziej wiarygodny w ocenie ilości i jakości krwinek białych.
pozdrawiam Marcin Koncewicz