Niedoczynność tarczycy a nerwica lękowa

witam:) od kilku lat choruje na niedoczynnosc tarczycy wyniki dobre ,od 2 lat choruje rowniez na rumien wielopostaciowy nieokreslony ,najgorszym stwierdzeniem jest nerwica lekowa mam najrozniejsze objawy jak drzenie ciala ,pocenie rak,zawroty glowy ciezko utrzymac sie na nogach czasami ,uczucie mrowienia w nogach ,silne bole glowy mdlosci (migrena z aura) silne leki ,placz,uczucie bezsilnosci nad zyciem a jajbardziej sytuacje ktore sie zdarzaja coraz czesciej moj wzrok prawe oko leci na lewezez
ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W przypadku nasilonych zaburzeń lękowych powinna być Pani pod kontrolą specjalisty psychiatry. W przypadku nieskutecznego leczenia należy udać się na wizytę kontrolną. Przy występowaniu wielu chorób należy regularnie kontrolować się u odpowiednich specjalistów.