Niedoczynność tarczycy a zostanie dawcą szpiku

Witam. Czy moge zostac dawca szpiku,jesli mam niedoczynnosc tarczycy/Hashimoto? Biore Euthyrox 25 mg ale hormony tsh,ft3,ft4, oraz przeciwciala anty-tpo,anty-tg sa od bardzo dawna wszystkie w normie. Z gory dziekuje za odpowiedz.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Stosowanie leków hormonalnych jest przeciwwskazaniem względnym ale nie dyskwalifikującym, wymaga konsultacji z lekarzem Poradni Przeszczepowej.
Pozdrawiam