Niedoczynnośc tarczycy i guzek tarczycy

Witam. Mam 22 lata. Od kilku lat mam problemy z tarczycą - niedoczynność. Od dwóch lat badanie usg wykazuje, że jest odcinający się izoechogenny guzek 11mmx8 cm, wczoraj usg wykazalo, że jest on trochę większy bo 16mmx9mm. Wszystko inne w normie. TSH wyszło 2.99. Czy mam powody do zmartwień?

Witam. Powiększenie się zmiany nie jest powodem do niepokoju. Powinna Pani jednak pozostać pod okresową kontrolę endokrynologa.