Niedokrwienny udar mózgu a ciąża

Witam! Mam 35 lat, 10 lat temu doznałam niedokrwiennego udaru mózgu 2 tygodnie temu straciłam ciaze w 11 tyg. ciazy, to była juz 3 ciaza obumarla! ! Bardzo chciałabym miec jeszcze dziecko czy jest szansa na ciaze bez powiklan i donoszenia jej do konca ?

Przy stwierdzeniu jego obecności doświadczony specjalista ginekolog poda odpowiednie leki zabezpieczające-najczęściej jest preparat heparyny niskoczasteczkowej.Wybór leczenia należy do specjalisty ginekologa.

Pozdrawiam bardzo ciepło