Niedokrwienny udar mózgu a cięcie cesarskie

witam serdecznie we wrzesniu 2013 roku przebyłam udar mózgu niedokrwienny bedac w 15 tygodniu ciązy od tamtej pory biore tylko lek akard obecnie jestem w 31 tygodniu i kazdy boi się podjąć cesarki ogólnej poniewaz nie moge miec znieczulenia miejscowego bo rok temu miałam wstawiany implant w kregosłup lędzwiowy.jake moga byc komplikacje po cieciu cesarskim że lekaze niechcą się podjąć,jestem załamana bo niewiem co zemna bedzie a to juz niedługo nastąpi

Proszę udać się do neurologa ,który powinien wydać zaświadczenie o wskazaniach do ciecia cesarskiego z przyczyn neurologicznych.

Oczywiście w czasie tygodnia przed zbliżającym się terminem proszę odstawić Acard. Sprawę tę warto przedyskutować z prowadzącym ginekologiem,czasem wystarczy parę dni.decyzja będzie należała do niego.
Trzymam kciuki,aby maleństwo było zdrowe( i tak z pewnością będzie)
Oczywiście rozumiem,że była wykonana pogłębiona diagnostyka przyczyny udaru czy nie istnieje inny dodatkowy czynnik np.zab.rytmu,wada serca,etc.Niestety czasami w ciąży zdarza się tak dramatyczny problem jak udar.
Proszę pamiętać ,ze jest Pani osobą młodą ,a mózg ma b.dużą plastyczność.Cały czas proszę rehabilitować niedowład.
Bardzo serdecznie pozdrawiam i życzę siły i wiary ,że wszystko ułoży się z maleństwem i Panią czego z całego serca życzę.