Niedowład spastyczny kończyn dolnych u 28-latka

Witam mam 28 lat i problemy z chodzeniem a dokladnie wyglada to tak ze nie moge wyprostowac kolan podczas chodzenia. Mam tez problemy ze stopami scieram podczas chodzenia podeszwy buta z zewnetrznej strony (od strony palców). Bylem w klinice w poznaniu 2 tygodnie pobrali mi plyn muzgowo-rdzeniowy,ale wszystko wporzadku. dostalem wypis ze szpitala a na nim opis ze mam niedowład spastyczny kończyn dolnych. Chce to leczyc ale nie wiem jak, czy potrzebna jest operacja, czy cwiczenia pozdrawiam Mati

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Bez zbadania oraz oceny wyników badań dodatkowych nie można określić możliwości leczenia. Proszę udać się na wizytę kontrolną po wypisie ze szpitala. Lekarz prowadzący wdroży odpowiednie postępowanie.