Niedowład spastyczny oraz bóle kończyn dolnych

Niedowład spastyczny kończyn dolnych Witam Od 6 msc. cierpię na drętwienia, boleści, skurcze i ciągłe napięcie nóg, przez co obecnie nie jestem w stanie przejść więcej niż 50m, i często z powodu bólu nóg nie mogę spać (3-4 dni bez snu to aktualnie norma..). Oprócz tego osłabienie i boleści wszystkich mięśni (w tym rąk) i strzelanie, gruchotanie kości. Opis ze szpitala: http://oi61.tinypic.com/15yw40h.jpg Nie wiem już co robić, lekarze rozkładają ręce..na październik mam testy na HSP.

Witam. Niestety diagnostyka tego rodzaju zaburzeń przekracza możliwości porady internetowej. Sugeruję konsultację z Kliniką Neurologii najbliższego Szpitala Akademickiego.