Niemożność utrzymania wzwodu podczas stosunku

Dzień dobry. Mam do państwa pytanie. Mam 26 lat i gdy chcemy się kochać z żoną, wtedy mój penis nie staje, a gdy już stanie, trwa to minutę lub dwie i opada bez wytrysku. Poradźcie, co mam robić, gdzie się zgłosić itp.? Palę papierosy - niedużo, ale trochę popalam - kiedyś się masturbowałem często. Naprawdę nie wiem co robić, pomóżcie. Pozdrawiam i proszę o pomoc.

Witam,
Istotnie nadmierna masturbacja może powodować osłabienie doznań podczas stosunku i tym samym powodować ustępowanie wzwodu. W takim wypadku ograniczenie samozaspakajania powinno doprowadzić do samoistnego ustąpienia zaburzenia. Oczywiście na erekcję wpływ ma nałogowe palenie papierosów, ale i ogólne przemęczenie, stres i problemy osobiste.
W pierwszej kolejności zalecam eliminację wspomnianych czynników, a gdyby nie przyniosło to rezultatu - konsultację ze specjalistą urologiem.
Pozdrawiam.