Nieoperacyjna korekta kształtu nosa

Dzien dobry! Mam problem ze swoim nosem, jest on brzydki , długi , a gdy sie smieje wydłuza sie i opada lekko na dół. Jest moim najwiekszym kompleksem, myslac o tym,az mi sie nie chce wychodzic z domu. Nie chce robic operacji, wiec moze sa jakies cwiczenia , zeby chociaz minimalnie sie zmniejszył? Z gory dziekuje i pozdrawiam.

Szanowny Panie
Niestety nie ma ćwiczeń fizycznych które mogłyby zmniejszyć opadający długi nos.Korekcja kształtu dużego nosa jest korekcją chirurgiczną.
Można optycznie wymodelować nos metodami makijażu-chodzi o grą światła i cienia.
Natomiast metodami medycyny bez zabiegu chirurgicznego mogę unieść nieco końcówkę nosa przy użyciu toksyny botulinowej.