Nieoperacyjny rak wątroby a leki

Witam,moja tesciowa choruje na raka watroby,ktory jest nieperacyjny. Leczona jest chemioterapia,ale znika nam w oczach. Chcielibysmy jakos wspomagac ta terapie,ale nie wiemy jak,boje sie,ze ona umrze,a ma dopiero 50 lat. Jest bardzo dobrym czlowiekiem i nie zasluguje na to,aby tak cierpiec. Czytalam w internecie o leku o nazwie SORAFENIB. Czy moglby jej pomoc? Jak go zdobyc i jak wyglada refundacja? Z gory dziekuje za odpowiedz:)

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie krótkiego opisu trudno oceniać zasadność podawania konkretnych leków. Wszelkie wątpliwości proszę wyjaśnić z lekarzem prowadzącym.