Niepełny wzwód 23 lata

Witam, mam 23 lata, mam problem ze wzwodem domyślam się, że na tle psychicznym. Mój penis ma 14 cm we wzwodzie, zawsze miałem z tego powodu kompleksy, byłem z tym u seksuologa- powiedział, że wszystko jest ok i z pewnością mogę zadowolić kobietę.   Czasem miewam bardzo silne wzwody przy masturbacji oraz grze wstępnej z moją dziewczyną, ale jak już ma do czegoś dojść, to jest pół zwód i nie mogę w nią wejść. Uważam, że to spowodowane stresem, ale nie mam pojęcia jak sobie z tym poradzić. Seksuolog przepisał mi P**** na lepsze ukrwienie, brałem tydzień regularnie, zaprzestałem masturbacje jednak nie pomogło. Czy P**** byłaby tu dobrym rozwiązaniem na mój problem? Ktoś stosował?

Witaj,

Jeżeli wzwód ulega osłabieniu wraz z próbą penetracji partnerki, to najpewniej przyczyną jest obawa przed niepowodzeniem zbliżenia. Nie bez znaczenia dla jakości erekcji jest również towarzyszący Tobie stres. Dodatkowo, Twoje kłopoty może powodować nadmierna masturbacja, która z kolei często prowadzi do obniżenia progu wrażliwości na bodźce podczas przystępowania do stosunku.
Doradzam zadbanie o komfortową atmosferę zbliżenia oraz dialog z partnerką.

Pozdrawiam.