Niepohamowana ochota na słodycze i czipsy

Witam! Mam nie pochamowaną ochotę na słodycze i czypsy.Codziennie jem jedno i drugie. Nie mogę przestać,jestem jak narkoman. Ostatnio robilam badania krwi i wszystko ok. Czytałam gdzieś że może to być problem z hormonami. Błagam o pomoc! Mam znaczną nadwagę i jak tak dalej pójdzie to nie wiem jak sobie poradzę

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jak najbardziej jest to możliwe. Wskazane jest także oznaczenie glikemii i stężenia insuliny.