Niepokojące objawy po założeniu spirali antykoncepcyjnej

W listopadzie założyłam Mirene...okres prawie zanikł, mam tylko plemienia, ale najgorszą sprawą jest palący ból pleców i brzucha . Od około 2 tyg.Ból promieniuje aż do nóg i jest staly, niestety nie mogę przez to spać.Ból jak krótko przed porodem ..przytylam juz 5 kilogramów.Mam 33 lata i 2 dzieci. ..co jest nie w porządku?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane infekcją związaną z wkładką wewnątrzmaciczną. Nie można wykluczyć innego podłoża występowania bólu. Proszę niezwłocznie udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.