Niepokojące oznaki - nowotwór?

Witam, jestem mężczyzna, wiek 17 lat, od pewnego czasu czuję że coś się "dzieje" w moim organizmie, np. dzisiaj rano jak wstałem to czułem się jak miałbym zaraz zemdleć (a miałem już takie zdarzenie tydzień wcześniej), przemęczenia nie biorę pod uwagę ponieważ cały tydzień przesiedziałem w domu, największą rzeczą która mnie zaniepokoiła to był ciężki oddech, który od tamtej pory mi towarzyszy, pomimo tego temperatura ciała jest podwyższona 37*C (pomiar w jamie ustnej), nigdy tak nie odczuwałem ciepła jak teraz i to tak długi czas, parę dni wcześniej przed wydarzeniem "niemal omdlenia" byłem w szpitalu na wynikach, parametry zamieszczam poniżej. Martwię się że może to być jakaś cięższa choroba, proszę o pomoc, może ktoś spotkał się z czymś takim podobnym, bardzo proszę. MORFOLOGIA: WBC= 5,3 x10^3/?L [4,5-10,5] RBC= 5,11 x10^6/?L [4,70-6,10] HGB= 15,3 g/dl [14,0-18,0] HCT= 46,9% [42,0-52,0] MCV= 91,8 fL [80,0-94,0] MCHC= 32,6 g/dl [31,0-37,0] MCH= 29,9 pg [27,0-33,0] RDW-CV= 13,4% [11,5-14,5] LYMPH(%)= 31% NEUT(%)= 63% MIXED (%)= 6% PLT= 222 x10^3/?L [130-400] PDW= 15,9 fL MPV= 8,3 fL [7,0-11,0] P-LCR= 0,2% BIAŁKO OSTREJ FAZY (CRP): 0,30mg/l [0,0-5,0] MOCZ: Barwa- żółty Przejrzystość- klarowny Białko w moczu- ujemny g/l Bil. w moczu- (-) brak Krew w moczu- (-) brak Glukoza w moczu- ujemny Ketony w moczu- ujemny Urobil. w moczu- 0,2mg/dl [0,0-0,2] Ciężar- właściwy => 1.030 [1,018-1,030] Azotyny w moczu- ujemny Leukocyty w moczu- NEGATIVE pH moczu- 6,0 [5-8]
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam,

Przedstawione wyniki są prawidłowe - nie powinny wywoływać niepokoju. Odnośnie zaś dolegliwości-w razie ich utrzymywania się lub nasilania doradzam kontakt z lekarzem rodzinnym, ew. nocną pomocą lekarską.
Pozdrawiam