Niepokojące wyniki badań diagnostycznych u niemowlęcia

Otrzymaliśmy niepokojące wyniki badań diag. (AST i ALT) synka, ur. : 18.10.2013;  Aminotransferaza > z dnia 09-01-2014 Aminotransferaza asparaginianowa (AST) (I19) ­ 115 U/l;10 — 37; Aminotransferaza alaninowa (ALT) (I17) ­ 78 U/l; 10 — 41; Bilirubina całkowita (I89) ­ 1,32 mg/dl ; 0,20 — 1,30; Oddaliśmy również 3 tygodnie temu mocz; Badanie wyszło pozytywne, ma wirusa cytomegalii.  !co mamy dalej robić! Z wyrazami szacunku Konrad M.

Witam,

Wyniki tych badan nalezy skonsultowac z lekarzem zlecajacym. Laboratoryjne cechy uszkodzenia watroby wystepuja podczas aktywnego zakazenia CMV, wiec wpisuje sie to w obraz choroby.

Pozdrawiam!

Krzysztof Gryga