Nieprawidłowości na początku ciąży

Witam...bylam u ginekologa jestem w ciąży gdzies 3-4 tydzien i jest dopiero pęcherzyk wiec czekamy na zarodek ale lekarz tez sie dopatrzył ze jest lekkie odklejenie łożyska czy kosmówki jakos tak ale nie ma krwawienia wiec mowil ze dobrze. I boli mnie brzuch lekarz powiedzial ze tak moze byc. Zalecil bym odpoczywala i przepisal mi Duphaston. Chcial zapytac czy mam bardzo sie martwic? Zglosic sie do innego ginekologa? Czy to jest bardzo niebezpieczne?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę zastosować się do zaleceń lekarza prowadzącego i udać się na wizytę kontrolną w umówionym terminie.