Nieprawidłowości w rozwoju stawów biodrowych u dziecka

Czy nie równe fałdki tłuszczu(skóry) na nogach u 5- miesiecznego dziecka swiadcza o jakiejs nieprawidlowosci w rozwoju stawów biodrowych.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, nie można tego wykluczyć, dlatego dziecko powinno zostać zbadane przez pediatrę.

mogą nie muszą o tym świadczyć. Prawidłową budowę stawów pozwoli ocenić tylko badanie usg, które należy wykonać w przypadku wątpliwości