Nieprawidłowy stosunek łańcuchów ciężkich lambda i kapda w krwi

Witam. Wykryto u mnie nieprawidłowy stosunek łańcuchów ciężkich lambda i kapda w krwi? Witam. Co może oznaczać nieprawidłowy stosunek łańcuchów ciężkich lambda i kapda w krwi? Wiem, że dzieje się tak w szpiczaku albo w skrobiawicy, ale lekarze mówią, że nie mam się czym martwić bo mam 20 lat a takich przypadków nie ma.. Dodam, że mam białkomocz. Pozdrawiam

To zaburzenie świadczy o patologii szpiku i zdaniem niektórych może przejśc w szpiczaka wiec lepiej to monitorować.

Ja widziałem to zaburzenie w przebiegu infekcji Bartonellą. Prosze oznaczyć przeciw ciała Bartonella Henselae IGG i może bartonella quintana IGG