Nieproporcjonalne ramiona u 25-latki

Jestem kobietą, mam 25 lat. Choruję a astmę. Mam 164cm i waze 71 kg. Moim problemem jest to, ze mam bardzo grube, wręcz nieproporcjonalne do reszt ciała ramiona. Czy to moze byś objaw choroby?

Witam serdecznie,

Z pewnością nie jest to objaw żadnej choroby. Ma Pani po prostu taką budowę. Zadba Pani o zdrową dietę oraz aktywność fizyczną a ramiona mogą nieco się pomniejszyć.

W razie dodatkowych pytań lub chęci ułożenia indywidualnej diety dostosowanej do Pani dziennego zapotrzebowania oraz stylu życia zapraszam na konsultację lub zachęcam do kontaktu
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk