Nieprzesypianie nocy u 2-latka

Nasz maluch ma prawie 2 latka. Od urodzenia nie przespał całej nocy. Budzi się co 2-3h. Płacze, siada przerażony na łóżku albo leży i wyciąga ręce ku górze.W dzień jak się przebudzi to również jest nieobecny. Nie chce jeść czy pić.Wystarczy go przytulić i śpi dalej. Wyciszam go wieczorem,czytam,opowiadam bajki.zasypia przytulony do mnie(ojca) lub leżąc obok. Śpi z mamą w łóku bo ja lunatykuję od urodzenia do...nadal(30+).leczę to od niedawna tabletkami, bo stałem się agresywny w nocy.co robić?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli synek jest niespokojny zarówno w nocy jak i w dzień ( w mniejszym stopniu) wskazana jest konsultacja z neurologiem.