Nieprzyjemny zapach wydzieliny z pochwy po zmianie tabletek antykoncepcyjnych

Czy zmiana tabletek antykoncepcyjnych może być przyczyną śmierdzącej wydzieliny z pochwy ? Nigdy nie miałam z tym problemów a po zmianie tabletek z Cilest na Jasmine wydzielina ma bardzo nieprzyjemny zapach i nie mogę sobie z tym poradzić :(

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Sama zmiana preparatu antykoncepcyjnego nie powinna wpływać na pojawienie się tego typu objawów. Może to jednak świadczyć o wystąpieniu infekcji dróg moczowo - płciowych. Warto zgłosić się do ginekologa.