Nieregularna miesiączka, ból pleców i brzucha a staranie o dziecko

witam mam nie regularny okres ale w tym miesiącu miałam jeden 8.10skonczył mi się11.10i 14dostałam znowu plamienie i trwa cały czas dodam jeszcze ze strasznie bola mnie plecy i raz po raz pobolewa mnie brzuch i strasznie plecy co to morze być dodam ze od dłuszego czasu staramy się o dziecko

Witam serdecznie.
Krwawienie z dróg rodnych utrzymujące się tak długo stanowczo wymaga bezpośredniego badania lekarskiego i jednoznacznego ustalenia jego przyczyny. Proszę jak najszybciej zgłosić się do ginekologa.