Nieregularna miesiączka - gdzie szukać przyczyn?

Witam, ostatnio dostałam okres dwa razy w miesiącu, jak nigdy wcześniej. Okres miałam zawsze nieregularny, było to jednak około 30 dni. Kolejnego miesiąca okres nie pojawił się wcale. Nigdy nie kochałam się z chłopakiem, jaka może być przyczyna?

Witam serdecznie!

Niestety Pani opis zawiera za mało informacji na podstawie, których można by było ocenić przyczynę Pani dolegliwości. Nie precyzuje Pani, w jakim odstępie czasu nastąpiło drugie krwawienia, ani jaki miało charakter (czy przypominało typową miesiączkę).
Krwawienie może wystąpić 2 razy w trakcie jednego miesiąca w sytuacji, gdy pierwsze pojawiło się na samym początku, a drugie pod sam koniec miesiąca kalendarzykowego. Jeżeli odstęp między krwawieniami był krótszy niż 14 dni, wskazana jest wizyta u ginekologa, który na podstawie przeprowadzonego badania ginekologicznego ustali przyczynę krwawienia międzymiesiączkowego.
Przed wizytą u ginekologa radziłabym wykonać test ciążowy.
Pozdrawiam.