Nieregularna miesiączka i anemia podczas okresu

Witam , chcialam sie dowiedziec czy mam powody do zmartwien w zwiazku z miesiaczka. Jest bardzo nieregularna ( ostatnie miesiaczki -19.05/27.06/29.07/9.09.2014 ) . Mam anemie a podczas okresu wystepuja takze skrzepy krwi . Czy zaburzenia te prowadza do bezplodnosci ? Dodam , ze uprawiam seks bez zabezpieczenia od 8 miesiecy i jak do tej pory ciazy nie bylo ...

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane, nieregularne miesiączki zdecydowanie wymagają oceny specjalisty ginekologa. Nieregularność miesiączek może być jednak także konsekwencją anemii.