Nieregularne miesiączki a negatywny test ciążowy

witam mam 25 lat. jakis czas temu spólżyłam ze swoim chłopakiem mimo tego test wyszedł negatywny. moje pytanie brzmi czy mogę być w ciąży dodam ze okres spóżnia mi sie 3 dni niby od tygodnia odczuwam bóle miesiączkowe ale nic z tego :(. dodam tez ze okres mam nieregularny zawsze miałem przed terminem niż po prosze o jakieś inf. z góry dziekuje.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W przypadku wątpliwości co do ciąży proszę powtórzyć test po 14 dniach od ostatniego stosunku.