Nieregularne miesiączki a podejrzenie PCOS

Witam serdecznie! Obecnie jestem po odbiorze wyniku badania które było zlecone z powodu nieregularnych miesiączek oraz podejrzenia PCOS. Uprzejmie proszę o interpretacje: Progesteron Wynik 0.4 ng/ml Zakres ref.: f.folikularna 0.3-0.7 f.owulacyjna 0.7-1.6 f.lutealna 4.7-18 Wynik: 1.27 nmol/l Zakres ref.: f.folikularna 0.95-2.23 f.owulacyjna 2.23-5.09 f.lutealna 14.95-57.24 Aparat"Architect menopauza 0.06-1.4

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wynik oznacza iż badanie wykonane było w pierwszej fazie cyklu miesiączkowego przed owulacją.