Nieregularne miesiączki a prawdopodobieństwo ciąży

czy mogę być w ciąży?od zawsze mam nieregularny cykl.teraz okres spóznia mi się już 3tygodnie!kilka dni temy kochałam się z mężem kilka razy bez zabezpieczenia i za każdym razem z finalem w środku, we mnie.Czy istnieje prawdopodobieństwo że jestem w ,ciąży?dodam jeszcze że ostatnio żyje w ciągłym i wielkim stresie!

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Z opisu wynika, że do zbliżeń dochodziło już po owulacji i w związku z tym praktycznie nie ma możliwości zapłodnienia. Prawdopodobieństwo ciąży jest znikome i najpewniej należy szukać innej przyczyny opóźnienia się okresu.