Nieregularne miesiączki a ryzyko ciąży po stosunku tydzień po okresie

witam,tydz temu skończyła mi się miesiączka a wczoraj kochałam się z moim narzeczonym i powiedział mi że nie zdążył i pierwsze nasienie zostało (resztę wytrysku na zewnątrz) w środku mam nie regularne mieś nawet co 42 dni.czy jest ryzyko zajścia w ciąże?przy moich nie regularnych miś ciężko mi obliczyć dni płodnei nie płodne .Pozdrawiam

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Szansa na ciąże nie jest zbyt duża, gdyż najprawdopodobniej były to dni niepłodne. Proszę jednak pamiętać iż nie mogę tego zagwarantować.