Nieregularne miesiączki i biały śluz a prawdopodobieństwo ciąży

11.10 uprawiałam sex przerywany z moim chłopakiem. Mam nieregularne miesiączki od samego początku i dwa tygodnie czyli dzisiaj pojawił się biały śluz na moich majtkach czy może być to ciąża? Poprzednia miesiączka była od 1-8.10. Liczę na szybką odpowiedź, pozdrawiam

Milena Lubowicz

Stosunek przerywany nie jest metodą antykoncepcyjną, także ryzyko ciąży istnieje. W terminie spodziewanej miesiączki proszę wykonać test ciążowy.
Pozdrawiam